Müügitingimused

Ostu protsess:

 

Kauba tellimiseks tuleb lisada soovitud tooted ostukorvi. Tellimuse vormistamiseks tuleb täita nõutud andmeväljad ning valida sobiv toodete kohaletoimetamise viis. Seejärel kuvatakse ekraanile tasu suurus, mille saab tasuda turvaliselt läbi makseliidese.

 

Maksete turvalisus:

 

Makseid vahendab Maksekeskus AS. Tasumine toimub väljaspool Veebipoodi turvalises keskkonnas – pangalingiga tasumisel vastava panga turvalises keskkonnas ja krediitkaardiga tasumisel Maksekeskus AS turvalises keskkonnas. Müüjal puudub ligipääs kliendi panga ja krediitkaardi andmetele. Leping jõustub alates tasumisele kuuluva summa laekumisest Veebipoe arvelduskontole.

Veebipoe omanik on isikuandmete vastutav töötleja ning edastab maksete teostamiseks vajalikud isikuandmed volitatud töötleja Maksekeskus AS-le.

Kui tellitud kaupa ei ole võimalik tarnida seoses kauba lõppemisega või muul põhjusel, teavitatakse sellest ostjat esimesel võimalusel ning tagastatakse tasutud raha (sh kauba kättetoimetamise kulud) viivitamata, kuid mitte hiljem kui 14 päeva jooksul teate saatmisest.

Eesti pangamaksed: Swedbank, SEB, Luminor, LHV, Coop Pank, Citadele, Pocopay

Eesti maksa hiljem lahendused: Indivy, Indivy 3, Liisi ID

Kniks kinkekaart

Visa/Mastercard kaardimaksed

NB! Pangalingiga tasumisel vajutada kindlasti panga lehel nupule „Tagasi kaupmehe juurde“.

 

Tagastamine:

Tere tulemast OutfitGo veebilehe tagastamispoliitikasse, mis on kooskõlas Euroopa Liidu seadustega tarbijate õiguste kaitseks. Me tahame, et meie kliendid oleksid rahul oma ostudega ning seetõttu pakume selged ja läbipaistvad tingimused seoses tagastustega. Palun lugege allpool olevaid tingimusi, et olla kursis meie tagastamispoliitikaga.

Tagastamistingimused:

1.1 Kliendil on õigus taganeda ostust ilma põhjust märkimata 14 päeva jooksul alates toote kättesaamisest. 1.2 Tagastatav toode peab olema originaalpakendis, heas seisukorras, kasutamata ja ilma defektideta. 1.3 Tagastatava toote juurde tuleb lisada kõik tooteetiketid ning sildid.

Tagastamise tähtaeg:

2.1 Taganemisõiguse kasutamise tähtaeg on 14 päeva alates toote kättesaamisest. 2.2 Tagastamistaotlus tuleb esitada kirjalikult meie klienditoele e-posti teel aadressil [email protected] enne taganemisõiguse tähtaja möödumist.

Tagastamisprotsess:

3.1 Tagastamistaotluse esitamisel palume klientidel esitada järgnev informatsioon:

Tellimuse number

Toote nimetus ja kood

Soov taganeda ostust

3.2 Pärast taotluse saamist võtab meie klienditugi ühendust, et kinnitada tagastamistaotlust ning anda juhised edasiseks protsessiks.

Tagastamise kulud:

4.1 Kliendil on kohustus tagastada toode ning kanda tagastamiskulud, välja arvatud juhul, kui tagastus on tingitud meie poolt saadetud valest tootest või defektist.

Tagasimakse:

5.1 Pärast tagastatud toote kättesaamist ja selle ülevaatamist teostab OutfitGo tagasimakse vastavalt ostu sooritamisele kas samale makseviisile või väljastab veebipoe krediidi. 5.2 Tagasimakse või veebipoe krediidi väljastamine toimub hiljemalt 14 päeva jooksul alates tagastatud toote kättesaamisest või kliendi taganemisavalduse saamisest.

Erandid:

6.1 Mõnel juhul võivad teatud tootekategooriad olla välistatud taganemisõigusest. Sellisel juhul anname sellest selge teavituse toote lehel.

Muud tingimused:

7.1 Kõik tagastamisega seotud küsimused ja muud erandid palume suunata meie klienditoele aadressil [email protected] 7.2 Vastavalt Euroopa Liidu seadustele on tarbijal õigus taganeda ostust vaid siis, kui toode on tagastatud kasutamata ja heas seisukorras.

Oleme tänulikud, et valisite OutfitGo ja loodame, et olete meie toodetega täielikult rahul. Kui teil on küsimusi või muresid, ärge kartke meiega ühendust võtta. Meie meeskond on alati valmis teid abistama!

tagastuseks võtke ühendust : info@outfitgo.eu

 

Transport:

 

Tarnekulud lisatakse alati kliendi arvele. Kõik saatmiskulud on jaotatud geograafiliste piirkondade järgi; riigid, mis pole selles loetelus, saavad hinnapakkumise ostu kinnitamisel kassas. Iga saatmiskulu arvutatakse mahu järgi ja vastavalt tellimuse sihtriigile.

Väljaspool Euroopat asuvate sihtkohtade puhul võidakse rakendada tolli- ja maksukulusid vastavalt sihtriigi kehtivatele määrustele. Lisateabe saamiseks võtke ühendust sihtkoha riigi tolliametiga.

Tähelepanu! Tarneajad arvestatakse hetkest, mil kuller kaubad üle võtab.

Tarne ajaks on ca 3-5 päeva.

Tarnepartner on DHL